Scout-In 2015

Scout-In 2015

scout-in 2015 zeewolde scouting rooi explorers stam sint-oedenrode
Afgelopen weekend was het Scout-In. De Scout-In is een weekend voor alle kaderleden van Scouting Nederland. In dit weekend kunnen er workshops gevolgd worden, nieuwe idee├źn en inspiratie opgedaan worden en natuurlijk leren we leiding van andere groepen (beter) kennen! Daarnaast is er een grote feesttent zodat er 's avonds ook prima een biertje gedronken kan worden. Dit jaar was de Scout-In voor het eerst op het nieuwe Scouting Landgoed in Zeewolde. We geloven nog niet dat er daadwerkelijk gras is op het Landgoed want door de vele regen was het terrein veranderd in een grote modderpoel. Al met al een geslaagd weekend alsmede teambuilding en inspiratie voor de komende twee jaar! scout-in 2015 zeewolde scouting rooi explorers stam sint-oedenrode scout-in 2015 zeewolde scouting rooi explorers stam sint-oedenrode scout-in 2015 zeewolde scouting rooi explorers stam sint-oedenrode